Hvězda zápasu - Honza Hlasuj!

Honza Známka: 5

Hlasovalo: 5
Kritik: Karel
Fans: Fanda
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Honza 5
  2. Karel ml. 4.8
  3. Alamar 4.75
  4. Zelí 4.75
  5. Karel 4.5

Statistika Zápasu:

Sestava: Zelí,Alamar,Honza,Karel,Karel ml.,
Martin,Fanda,Kuba,

gl2x Zelí(12,15),3x Karel ml.(33,48,52),Kuba(39),

Zápasy 1. kolaAktuální Tabulka
1.FP Praha vs. Útlum 2:2
Dynamo UK vs. VŠSK MFF UK B 1:3
Gepard AFC vs. Strašnická šlechta 4:4
Raiffani vs. Sokol Picasso 3:8
Reage boys vs. Restaurace U Pecků B 2:2
Banana Chiquíta vs. Torpedo Cannabis 6:0
Úžasný vstup do nové sezóny

Banana Chiquíta - Torpedo Cannabis 6 : 0 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

J.X.Doležal

Pár let jsem fanouškem Torpeda Cannabis a ve čtvrtek jsem očekával vítězství svého týmu. Závěr poháru Chiquitě nevyšel podle představ. Ve finále dvakrát podlehla s průměrnými soupeři a nebyl důvod si myslet, že se cokoli změní. Ve své tajné skrýši na zahradě školníka Pláničky jsem si pod volnou cihlou vyzvednul balíček kuřiva a vyšel se pokochat vítězstvím Torpéda.

Než jsem si stačil zapálit, všiml jsem si, že Chiquita vyztužila útok dvěma mladíky, na které dohlíželi Zelí s Martinem. V obraně nastoupila zkušená dvojice Karel s Alamarem a do sestavy se vrátil dvojnásobný táta Kuba. Přišel klasický úvodní nápor Chiquity. Čekal jsem, že po třech šlucích převezme Torpedo otěže zápasu, jenže nic z toho se nestalo. Mladíci Karel s Honzou nastavili tempo furioso po celém hřišti. Díky jejich rychlosti a práci s míčem zůstala Chiquita dominantní po celý zápas. První gól vstřelil Zelí. Karel ml. vysunul Zelího do souboje s gólmanem a ten lehce se štěstím proměnil. Druhý gól vstřelil opět Zelí. Využil zmatku v obraně po šanci Banany a prostřelil několik obránců ve vápně.

Druhý poločas, druhé čváro. Banana stále útočí, Karel ml. trefuje úžasně šibenici. Poté konečně Torpedo využívá zaváhání obrany a nastřeluje tyč. Tady se lámal zápas. Podobně jako se odlomil popel z mé cigarety, odpadla poslední naděje na zvrat v zápasu. Další gól vstřelil Kuba. Nejdříve minul v jasné pozici, ale poté mu Karel ml. znovu nabil a Kuba se přízemní střelou prosadil. Další dva góly vstřelil opět Karel ml. Zkompletoval hattrick a podílel se na každém gólu. Dohromady si připsal úžasných 6 kanadských bodů a dělí se o čtvrté místo v celkových hráčských statistikách. Torpédo bohužel nedotáhlo žádnou ze svých příležitostí. Přitom šance byly, ale svoji roli mohla sehrát i únava. Torpedo nemělo nikoho na střídání.

Výkonu Chiquty zaslouží obrovské uznání, tohle rozhodně nebyl fotbal 4. hanspaulské ligy. Propojila se zkušenost s dravým mládím a vznikl smrtící elixír. Uvidíme, jak si povede Banana v dalších utkáních, zda se prosadí do role černého koně soutěže nebo se ukáže, že tento zápas byl výjimkou.

J.X.Doležal