Rychlé hledání
hledání
Zajímavosti
Aktuální série
Výhry 2
Neprohry 2
Prohry 0
Remízy 0

Statistický portál

Vítejte na našem statistickém portálu. Statistický portál je rozdělen na několi sekcí, mezi kterými si můžete vybrat určitou statistiku. Statistiky jsou vždy aktuálně doplňovány po odehrání zápasu. Přes veškeré úsilí se bohužel do dnešní doby nepodařilo sebrat údaje ze 2 odehraných sezón.

Statistické kategorie

 

Girl_1

Hráči
Góly, Asistence, body, zápasy, výhry, prohry, remízy a nejlepší hráč. Vše tříděno podle tvého přání. Plus odkazy na profily hráčů s možností zobrazit jejich zápasy s komentáři podle dostupných kritérií.

Tým
Podobné statistiky jako u hráčů jen se zaměření na celý tým. Přehledné třídění usnadňuje vybírání dat a informací. Stejně jako u hráčských stat. je možno najít konkrétní zápasy s odkazy k jednotlivým komentářům.

Rekordy
Chceš vědět který hráč odehrál nejvíce zápasů, vstřelil nejvíce branek nebo dostal nejvíce karet? Nebo chceš zobrazit největší vítězství a debakly naší historie? Pak neváhej a vzhůru do toho!

Hřiště
Že není hřiště jako hřiště, to platí v hanspaulce dvojnásob. A kde se nám daří a nebo naopak nedaří, najdete právě v této statistice se všemi podrobnostmi, které ke každé správné statistice patří.

Některé hráčské statistiky jsou bohužel zkresleny nezaznamenanými starty na černo. Týká se to především starších sezón, ve kterých vycházíme pouze ze záznamů z hanspaulských čtení.
Mapa Statistik