1.FP Praha vs. Restaurace U Pecků B 0:6
Gepard AFC vs. Raiffani 6:1
Banana Chiquíta vs. Reage boys 5:0
5 nula

Banana Chiquíta - Reage boys 5 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Eva Herzigová

Ou ou ou ou ou jen 42 procent. Tak málo maličko malenko procent má zatím náš film Pohádkář na ČSFD. Zřejmě jsem potřebovala několik aspirinů možná diazepánek a vypila láhev skotské (možná dvě), abych moc moc moc nesmutnila, že v náruči nepolaskám zlatého hošíka Oskara a potom jsem se ocitla nevím kde kde kde u hřiště, kde hrála Banana Chiquita svůj velkolepý zápas zápasů o čelo čtvrté ligy.

Chvíli jsem měla mžitky před očima, než jsem si uvědomila, že se opravdu dívám na fotbalový zápas, ale brzy jsem pochopila, že Žlutí hrají před kamerami mých rozšířených zorniček lépe, jsou sehranější, rychlejší a dbají víc taktických pokynů. Hlavně zadek!!! zadek!!! zadek!!!, ozývalo se od prvních minut. Pochopitelně jsem si nejdřív myslela, že všichni upozorňují na můj můj můj krásný zadek, což mi přišlo vulgární, ale časem jsem pochopila, že nejde o můj zadek, ale o zadek brankáře, ke kterému se mají všichni ostatní sbíhat, když zrovna nemají míč. Chiquita vstřelila v prvním poločase tři branky. Dvě padly po učebnicovém forčekingu a jednu zakončil navrátilec ze země Hobitů a ovcí Syky. Sykyho gól to byla krásná kombinace na jeden dva doteky, dokonalé šťavnaté fotbalové rendez vous.

Druhý poločas ztratil na zapletené zápletce podobně jako náš film, kterému to ale netrvalo tak mucho dlouho. Zápletku jsme ze sebe setřásli po několika minusekundách. Díky mladíkům Karlovi a Láďovi bylo nemyslitelné, aby Chiquita fyzicky odpadla. Spíš bylo otázkou kolik kolik kolik gólů, ještě Chiquita vstřelí nebo jestli udrží čisté konto. Několikrát hrozilo, že i Chiquita inkasuje. Jednou brankář Chiquity zařval mám, ale měl prd prd prd nic a míč se odrazil o tyč, podruhé nahrál soupeři Alamar a potřetí na poslední chvíli odkopl míč z kopačky soupeře před prázdnou bránou Zelí. Jeden gól si mohl připsal Tomáš, ale rozhodčí zle zle zle rozhodli, že před přihrávkou na Tomáše, byl míč celým objemem mimo hřiště, což byla lež - věž.¨

Zápas skončil 5 nula a nás všechny čeká nejen v kině Bitva pěti armád, ale taky ve čtvrté Hanspaulské lize. Vyhrají Hobítci, Trpaslíci, Elfové, Temné síly nebo Banana Chiquita? Nevím nevím nevím, ale palce držím jedině Chiquitě!