Merck stars vs. Eden 1999 2:3
Pivní pohoda AC vs. BongoBongo AC 1:12
Banana Chiquíta vs. Koberce Trend ARG 4:0
Tak se klepou koberce

Banana Chiquíta - Koberce Trend ARG 4 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

David Rath

Popularita Banany Chiquity ve vazební věznici v Ruzyni nebyla odjakživa tak vysoká jako teď. Může za ní až příchod Karla do sestavy. S mužem, který nebojácně podstupuje souboje v nichž často překračuje rámec pravidel a poté impulzivně odmítá přijmout jakkoukoli vinu nebo trest a sám o sobě tvrdí, že je oběť, se snadno identifikovala většina vazebně stíhaných.

Televizní obecenstvo se těšilo na další zápas Žlutých ďáblů s Karlem v sestavě. Chiquita v úvodu zkoušela technickou kombinační hru, ale řada nepřesností přerušovala její snahu už v zárodku samotných akcí. Po soupeřově rohu jí však vyšel výborný brejk, který zakončil Petr famózní kličkou brankáři. Ještě do konce první půle měl velkou příležitost Zelí, nicméně tygřím skokem mu ji znemožnil vynikající brankář soupeře.

Druhá polovina nabídla o dost lepší podívanou. Aktivní Mlky řídil několik útoků, nicméně druhý gól se zrodil po výborném Kubově presingu. Chybu soupeře využil Mlky dorážkou do prázdné branky. Teprve poté zaúřadoval Karel, dvěma spornými zákroky rozvášnil nejen hráče na hřišti, ale zejména mé spoluvězně, kteří řvali, pískali a bušením pěstmi do stolu proklamovali jasně své preference. Soupeře nakonec zlomil bratr Zlatana Ibrahimoviče Toman, dvěma přesnými zásahy z bezprostřední blízkosti zpečetil jasnou výhru a dva body pro Banány.

Na výkonu z druhé půle může Chiquita určitě stavět a nepochybuji, že získá i další fanoušky.