Pivní pohoda AC vs. J paví Ř 4:7
BongoBongo AC vs. Eden 1999 5:0
Pivojs s.r.o.1.FC vs. Banana Chiquíta 0:7
Galapředstavení Banany Chiquity

Pivojs s.r.o.1.FC - Banana Chiquíta 0 : 7 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Zdeněk Nehoda

Ve své dlouhé kariéře fotbalového agenta jsem měl to štěstí zastupovat několik zcela vyjímečných hráčů Jana Kollera, Zdeňka Grygeru nebo Tomáše Řepku. Nicméně dvě jména stavím výš: Pavla Nedvěda a bratra Zlatana Ibrahimoviče Tomáše z Banany Chiquity. Klobouček dolů před tím, co včera tento urostlý útočník předvedl.

Ještě odpoledne probleskla internetem Tomášova omluva, že na zápas nedorazí: Já to dneska asi nezvladam..vypada to ze asi neprodolouzim svoji serii zapasu se vstrelenym golem..treba prekvapim, ale kdyby ne, tak je koukejte prejet... Jakoby sám tušil, že bez něj by Chiquita svého soupeře tak lehce nepřeválcovala a nakonec se rozhodl přijít. U postraní čáry tentokrát zůstal Andre, který se šetřil na další zápasy. Bylo zřejmé, že nedostatek obránců bude muset Banana vyvážit útočnou hrou a tak se i stalo. Od první minuty Chiquita umě kombinovala. Soupeř nedostatečně dostupoval hráče Chiquity, kteří se čím dál odvážněji pouštěli do pokutového území soupeře. Po úžasném minutovém zámku napřáhl z pozice obránce Petr a propálil vše, co mu stálo v cestě. Chvíli na to utekl po čáře Mlky a naservíroval přihrávku do míst, kde jeden útočník vládne všem, kde jeden útočník všem obráncům káže, kam všechny přivede a do temnoty sváže. I tak by se dala popsat hra Tomáše v pokutovém území soupeře. Desetiminutovku zkázy pro soupeře dokonal agilní Kuba, který opět svým napadáním donutil brankáře soupeře k chybě a jeho zoufalý odkop se odrazil od Kubovi nohy do horního víka branky. Za stavu 3:0 bylo prakticky rozhodnuto. V poslední vteřině prvního poločasu přidal gól do kabin Petr.

První desetiminutovka druhé půlky nebyla z těch nejlepších. Chiquita viditelně ubrala plyn, jenže soupeř se ani přesto k ničemu nedostal. Jakmile ale Chiquita přilepila míč k zemi, začaly se opět dít věci. Konečně se tefil Mlky, který nejdřív neproměnil jasnou tutovku nebo v dobrých příležitostech nahrával. Poté předložil míč Tomášovi do souboje. Velký lišák si však s obráncem poradil a před ležícím brankářem zavěsil do šibenice. Hattrick poté završil parádičkou pro diváky, kdy skóroval patičkou k pravé tyči jako by tím dal vzpomenout na svého bratra ve službách Paris St. Germain. Soupeř pořádně zahrozil až v poslední minutě. Střelu mu však vyrazil brankář Banany a z dorážky trefil útočník břevno.

Je třeba podotknout, že celý tým odehrál výborné utkání. Zafungovala chemie týmu, který je výborně složený. Nepouští Mlkyho s Tomášem do obrany, kde se ke své dřívější formě rozehrál Syky. Na černou práci ve středu hřiště se soustředí především Kuba se Zelím. Petr střílí mazácké góly a přejít přes Karla je pro soupeře tvrdý oříšek. Za brankáře potom hovoří jedno nečekané číslo 196. Přesně tolik minut podle oficiálních statistik drží čisté konto.