Bandidoz vs. Petřiny 09 FC 4:8
Koberce Trend ARG vs. Síla vůle 6:4
Junior Motol vs. Banana Chiquíta 0:4
Druhá nula s Boží pomocí

Junior Motol - Banana Chiquíta 0 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Dominik Duka

To o čem si ve Vatikánu cvrlikají špačci na střechách domů může být po včerejším zápase pravda. Zřejmě existuje tajná domluva mezi současným papežem Františkem a jeho jmenovcem v bráně Banany Chiquity. Jak jinak si vysvětlit druhou vychytanou nulu u nejhoršího brankáře podzimu a napravení hříšníka Karla?

Právě jsem pro konsilium sepsal report ze včerejšího zajímavého zápasu. Chiquita nastoupila do zápasu sebevědomě. Nezaspala začátek a od první minuty se snažila být aktivní. Výbornou Karlovu kolmici zužitkoval Petr a přehodil padajícího gólmana. Poté se soupeř nadechl k tlaku, ale obrana více-méně fungovala na výbornou. Dobře obsazovala hráče v pohybu a ti na malém prostoru nebyli tak šíkovní. Chiquita hrozila naopak z brejků. Aktivní Kuba trefil ještě do přestávky tyč a velkou příležitost měl znovu Petr.

Druhý poločas už ovládla Chiquita. Karel pro své spoluhráče připravil další dva góly. Ze svého oblíbeného místa metr před brankou se po chybě brankáře trefil Tomáš, jednou skóroval aktivní Kuba a Zelí. Ze zápasu bohužel odstoupil kvůli zranění Andre, který se zřejmě šetřil na rekonstrukci vlastního bytu. Všem nám zatrnulo v poslední minutě při Karlově ruce ve vápně, nicméně rozhodčí, veden boží prozřetelností, vytlačil standardní situaci mimo vápno. Haleluja ozvalo se v našich srdcích a mohli jsme slavit krásnou výhru 4:0.

Kolektivní výkon podtrhuje i statistika, kde všichni aktivní hráči mají minimálně jeden bod.