Hvězda zápasu - Petr Hlasuj!

Petr Známka: 4.38

Hlasovalo: 9
Kritik: Vata
Fans: Karel
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Petr 4.38
  2. Kuba 4.13
  3. Tomas 4.13
  4. Vata 4
  5. Zelí 3.75

Statistika Zápasu:

Sestava: Zelí,Vata,Tomas,Petr,Andre,
Fanda,Karel,Kuba,Syky,

glTomas,2x Petr,Kuba,

Zápasy 6. kolaAktuální Tabulka
Relax-FC vs. PAVAPA Motl 2:6
Pozdní sběr 2 vs. Pašáci 3:2
Real TIDE XXL vs. Mystique Dynamo CF 7:3
AG Team vs. Kříženeček 4:5
Batalion 91 A vs. Celtic THK 0:1
Banana Chiquíta vs. Inter Bubeneč 4:3
Psycholog? Nutnost!!!

Banana Chiquíta - Inter Bubeneč 4 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Radana Štěpánková

Už pár let se věnuji sportovní psychologii a při pohledu na tým Chiquity musím říct, že tenhle tým potřebuje od základu mou pomoc, protože co předvedli pánové během druhé poloviny, nad tím zůstává zdravý rozum stát.

Čekala jsem, že podle posledních zpráv, nastoupí pouze torzo týmu, ale nakonec jedinou omluvenku zaslal Pepa a všichni ostatní se sešli na hřišti. Je třeba kluky pochválit za změnu taktiky, se kterou přišli na hřiště. Nevysouvat tolik presing a spíš počkat na soupeře na vlastní polovině se zdálo být dobrým nápadem. První gól vstřelil Tomáš po hezké kombinaci po zemi a 2x do poločasu se prosadil i Petr, který nachytal gólmana střelou z přímého kopu. Soupeř ještě korigoval jednou povednou akcí.

Druhou polovinu předznamenala zvýšená aktivita soupeře a důraz Chiquity, který hráči soupeře opětovali nadávkami. Na paškál si vzali hlavně Kubu, který vše soupeři oplatil čtvtým gólem. Poté přišla nesmyslná chyba gólmana Chiquity a rázem se hra žlutých totálně sesypala, hráči na sebe nervózně pokřikovali a téměř zapomněli hrát fotbal. Naštěstí soupeř stihl dát pouze jeden gól a Chiquita uhájila první vítězství.

Každému hráči Chiquity bych doporučila, aby se zamyslel nad svým projevem na hřišti a zklidnil se ve prospěch lepší hry, potom výsledky určitě přijdou.

Radana Štěpánková