Hvězda zápasu - Pepa Hlasuj!

Pepa Známka: 3.8

Hlasovalo: 6
Kritik: Petr
Fans: Pepa
celkové výsledky
 

Pořadí

  1. Pepa 3.8
  2. Syky 3.8
  3. Kuba 3.6
  4. Zelí 3.6
  5. Petr 3.4

Statistika Zápasu:

Sestava: Zelí,Vata,Syky,Petr,Pepa,
Andre,Karel,Kuba,Marek,

gl2x Pepa,

Zápasy 5. kolaAktuální Tabulka
Batalion 91 A vs. Relax-FC 3:4
Inter Bubeneč vs. AG Team 5:2
Kříženeček vs. Real TIDE XXL 4:9
Mystique Dynamo CF vs. Pozdní sběr 2 5:2
Pašáci vs. PAVAPA Motl 1:3
Celtic THK vs. Banana Chiquíta 3:2
YouTube Video
Závěrečný kolaps Banany

Celtic THK - Banana Chiquíta 3 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

 

Pavel Vrba

Právě jsem viděl na videu zápas Banany Chiquity se Celtikem a nedá mi to, abych nepřišel s pár postřehy, které snad vrhnou trochu světla na mizernou sérii Chiquity bez vítězství.

Začátek zápasu Chiquita zachytila. Brzy se dostala do tempa, soupeři se vyrovnala v nasazení i v držení míče. Bohužel čím blíž je Chiquita soupeřově brance, tím víc vázne její kombinace. Tam, kde by vše mělo být už jen hledáním místa k zakončení, hráči Chiquity trochu tápou a často naráží naivně do obrany hostů. Může to být nedostatek pohybu, ale často je to o tom, že nahrávky chodí jednoduše pozdě. Logicky se tak Chiquita v zápase prosadila až ze standardních situací. Nejdřív Pepa z přímého kopu otevřel skóre. Ten samý hráč ještě vstřelil šťastný gól z rohu, ale bohužel 2x v samostatném nájezdu zklamal.

Soupeřovy góly v poslední čtvrhodince padly zřejmě po klasických chybách hráčů Chiquity, jednou je to překvapená obrana, která nestihne reagovat na rychlý protiútok, po druhé nedůraz nebo chybující gólman. Také se mi zdá, že Chiquita po obdržené brance pokračuje v utkání, jakoby se nic nestalo a začne hned dostávat další góly. Po obdržené brance bych očekával větší koncentraci, méně okének v obraně a samozřejmě větší důraz v situacích, které to vyžadují.

Doufám, že Banana zlepší kombinaci na útočné polovině, a když nebudou přicházet ztráty ve středu hřiště a gólman něco chytí, pak věřím v obrat. Forza Chiquita!!!

Pavel Vrba