Kříženeček vs. PAVAPA Motl 5:4
Mystique Dynamo CF vs. Pašáci 1:4
Banana Chiquíta vs. Relax-FC 2:3
Když se nedaří, tak se nedaří.

Banana Chiquíta - Relax-FC 2 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Vata

Do třetího zápasu vstupovali hráči Banany s jednoznačným cílem – zvítězit. Oproti druhému utkání jsme v  sestavě zaznamenali několik změn. Především se do branky postavil Mára, opora loňské sezóny. Nicméně i on nakonec skončil s tříbrankovým nášupem, stejně jako Fanda o týden před ním a to navzdory výrazně posílené obraně. Soupeř Relax FC byl jistě hratelný a celkem dlouho se hráčů ve žlutém dařilo držet krok. Zlomových bylo 10 minut uprostřed druhého poločasu. 1. gól padl poté co soupeř prošel středem hřiště. První střelu Mára vyrazil, ale naneštěstí k hráči soupeře, který si dorážku připravil a skóroval. Za nějakých pět minut získal soupeř po outovém vhazování dvougólové vedení. Žlutí nezachytili náběh obránce, který dlouhý out z první poslal do sítě. Třetí branka přišla krátce na to. Opět nedůraz, ale také dobře trefená rána z úhlu. V tu chvíli byla Banana na ručník. Z vyrovnaného utkání se stával debakl. V závěru zápasu sice Zelí vstřelil dvě branky bodlem, ale na vyrovnání už čas nezbyl. Dovolím si tvrdit, že se nám podobné zápasy v minulé sezóně dařilo vyhrávat. O soutěž výš se však každá chyba a nedůraz trestá, připočteme-li slabou koncovku, nikdo se nemůže divit, že se krčíme na chvostu tabulky. Banana Forever!!!!