Kříženeček vs. Mystique Dynamo CF 5:4
Banana Chiquíta vs. Real TIDE XXL 2:7
YouTube Video
Chaos chaos a nic než chaos

Banana Chiquíta - Real TIDE XXL 2 : 7 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Milan Baroš

O nenávisti fanoušků a novinářů, kteří kydají na hlavy úspěšných lidí nechutný sračky, bych mohl s kolegy z reprezentace vyprávět hodiny. A teď se na černé listině objevila i slavná Banana! Nevěřím svým očím, když čtu titulky sportovních deníků jako Chiquita prodala zápas, Líní vandráci, Fotbal bez systému atd. Zápas jsem viděl a naštěstí vím, co je to být objektivní.

Chiquita se sešla v hojném počtu. Mohla si dokonce dovolit střídat dvě pětky, ale nakones se přiklonila k modelu střídajících obran a útoků. I to byl důvod pro chaotickou hru, kterou se díky rychlým gólům soupeře nepodařilo za celý zápas ukočírovat. Soupeř dokonale využil chyb v rozehrávce Banany a ujal se rychle vedení 3:0. Na konci poločasu svitla Chiquitě naděje v podobě tlaku a hlavně úspěšné gólové akci.

Druhý poločas bohužel nepřinesl zásadní obrat. Pouze prohloubil propast v herním projevu obou týmů. Chiquitě se dál nedařilo držet míč a rozumě vyrážet do útoku. Časté ztráty míče byly jen vodou na útočný mlýn soupeře. Ukazovat na jednotlivé chyby by bylo příliš laciné. To nechám všem pisálkům, kteří si říkají žurnalisté. Chiquita měla určitě mnohem lépe zabezpečit obranu a předvést týmovější výkon.

Zápas se v mnohém podobal našemu utkání s Ruskem na mistrovství v Polsku a jak dopadly naše další zápasy!!! Věřím v podobný scénář a vítězství Banany Chiquity nevzdory všem škarohlídům