Batalion 91 A vs. Kříženeček 4:2
Celtic THK vs. Inter Bubeneč 1:5
Banana Chiquíta vs. Mystique Dynamo CF 1:4
Bez boje a bez ducha

Banana Chiquíta - Mystique Dynamo CF 1 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Tomáš Adámek

V životě jsem nikdy nevzal sebemenší úplatek. Vždy jsem si vzpomněl na film Jáchyme hoď ho do stroje a věta Neber úplatky nebo se zblázníš byla pro mě svatou. Byla svatou až do chvíle, kdy se u mého domu objevil Chřestýš a dal mi nabídku, která se neodmítá. Nyní pískám Hanspaulku a čekám na rozuzlení mého případu.

Chiquitu jsem pískal poprvé a byl jsem překvapen, jak snadno Dynamu podlehla. Zápas sice začala poměrně aktivně, jenže co je to platné, když nechává v obraně takové díry, jaké nechává a gólman se na podzim s formou stále nepotkal. Dva góly v síti Banány v prvním poločase byly prakticky hřebíky do rakve. Ne že by Banana na druhé straně neměla některé šance, napřklad Pepa ve slibné pozici střílel do tyče, nicméně dát gól je pro Chiquitu v každém zápase jeden velký Gordický uzel.

Ani vstup do druhé půle žlutým nevyšel podle jejich představ, protože hned na začátku utkání vyslal Andre z vhazování soupeře do samostatného úniku a ten se opět nemýlil. Slabou jiskru naděje zapálil aktivní Petr, který vstřelil krásný gól, nicméně Chiquita inkasovala i po čtvrté a utkání se už jen klidně dohrálo

Chiquitě jednoznačně chybí nějaká týmová vzpruha, někdo kdo by ji zvedl, předal hráčům potřebné sebevědomí a chuť do hry.