Pašáci vs. Real TIDE XXL 2:5
PAVAPA Motl vs. Pozdní sběr 2 1:1
Kříženeček vs. Banana Chiquíta 3:3
Vybojovaný bod s Kříženečkem

Kříženeček - Banana Chiquíta 3 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel Kolář

Tolik zraněných Banánů jsem už dlouho nedával dohromady, a když jednoho postavím na nohy, druhej se hned zraní. Je tohle normální? Musel jsem se na vlastní oči podívat, jestli opravdu Chiquita hraje fotbálek a ne třeba rugby.

Hlavní zprávou dne byl návrat Mlkyho, se kterým jsem měl plné ruce práce, ale nakonec jsem ho pro tento zápas uschopnil a koleno vydrželo. Od začátku dělal obraně Kříženců největší problémy a po hezké kombinační akci se sám trefil z voleje pod břevno. Bohužel do poločasu Banána ještě 3x lacině inkasovala, zatímco sama své šance spíš spalovala. Po pár minutách odstoupil můj budoucí pacient Vata, kterého chytla třísla.

Do druhého poločasu vstoupila Chiquita odhodlaně, nic nevypustila a hráči makali do poslední minuty. Útočné manévry řídila dvojice Pepa s Mlkym vhodně doplněná o Zelího se Šindym. Předvedená hra se odrazila nejen ve skóre, ale také v soupeřově nervozitě, která vygradovala napadáním hráčů mimo hru: kopání, vrážení, strkání a nadávky, tak se prezentovali soupeři, kterým teklo do bot a zteží uhájili remízu. Určitým příslibem je druhý poločas i pro obranu, která tentokrát, světe div se, ani jednou neinkasovala.

V příštím kole Chiquitu čeká důležitý zápas v netradičním sobotním čase a je třeba být na něj připraven se vším všudy. Hlavně zdravíčko je třeba!!! Já osobně udělám pro návrat Vaty všechno, co bude v mých silách. Forza Banana!!!