Pozdní sběr 2 vs. Celtic THK 6:2
Real TIDE XXL vs. Batalion 91 A 9:4
AG Team vs. Banana Chiquíta 3:3
Pár minut od výhry

AG Team - Banana Chiquíta 3 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miroslav Pelta

Jsem zdrcený proto, že mi pan Křetinský ukázal fotografii jedné nejmenované fotbalové kabiny. Pod lavičkami byly barely s chemikáliemi a uprostřed improvizovaná stáčírna alkoholu. Vydělané peníze z pančování šly prý přímo rozhodčím a na dostavbu nejmenovaného stadionu v Plzeňském kraji. Nedivte se, že jsem se musel uklidnit na hanspaulku.

Ani Chiquita není psychicky zrovna dva krát nahoře. Herně se určitě zvedá. Konečně hráči ve žlutém udrželi proti soupeři míč. Čerstvý otec Tomáš se posunul do útoku, kde nesobecky pracoval pro útočníky a z jeho dvou přirávek padly dva góly. Po prvním poločase, který Chiquita vyhrála 2:0 to vypadalo velmi nadějně. Trefil se Zelí a hlavičkou skóroval Petr.

Bohužel hned na začátku druhé půle Chiquita inkasovala laciný gól. Na ten ještě odpověděl přesnou střelou Honza, ale další trestuhodnou chybu v rozehrávce soupeř využil a pět minut před koncem šmudlou do vinglu AG Team dokonce vyrovnal na 3:3. Půlroční gólmanská pauza se dnes na kapitánovi Chiquity projevila tím nejhorším způsobem! Škoda některých promarněných šancí. V dobrých střeleckých pozicích se ocitli např. Kuba s Honzou nebo Vata ničivě rozezněl soupeřovu tyč.

Nezbývá než se modlit za ztracenou formu kapitána, ale i za celý český fotbal, který se opět řítí do dalšího průšvihu s cinklými zápasy. Forza Banana!!!