Mystique Dynamo CF vs. Inter Bubeneč 4:5
PAVAPA Motl vs. Batalion 91 A 4:2
Real TIDE XXL vs. AG Team 6:0
Pozdní sběr 2 vs. Banana Chiquíta 3:4
Labutí píseň

Pozdní sběr 2 - Banana Chiquíta 3 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Fanda

Poslední zápas vždy svádí k rekapitulaci sezóny. Měl by být jejím otiskem, razítkem za vším snažením, měl by sezónu v dobrém i zlém připomínat, logické vyústění všeho. Náš poslední zápas se z těchto pravidel vymyká, jakoby byl předkolem jarní sezóny.

Sešli jsme se s dvěma hráčí na střídání. Naše ambice byly si hlavně zahrát dobrý fotbal, neinkasovat další debakl a překvapit soupeře rychlými protiútoky. Počáteční tlak sopeře jsme ustáli a hned dvakrát udeřili. První gól vstřelil Zelí, druhý vstřelil přízemní střelou k tyči Kuba. Soupeř naši obranu překonal až z autového vhazování na vzdálenější tyč. Naštěstí jsme ještě do poločasu odskočili na rozdíl dvou branek, kdy zakončil krásné sólo Zelí.

Do druhé půle jsme vkročili nejhůř, jak jen bylo možné. Z úvodní rozehrávky jsme inkasovali gól. Zanedlouho utkání opustil Kuba kvůli dlouhodobému problému s lýtkem. Ani Tomáš nebyl zdravotně v pořádku, a tak se přemístil do obrany. Křídla supeřům přistřihl opět Zelí, který zkompletoval hattrick střelou z velkého úhlu, nicméně soupeř vstřelil opět kontaktní gól a v posledních minutách rozpoutal velký tlak, který jsme i se štěstím přestáli.

Je dobré končit vítězstvím, které připomnělo herní styl Banány posledních let a to jsou především úspěšné brejkové situace podpořeně obranou všech hráčů. Doufám, že tato labutí píseň nebude přes dlouhou zimu zapomenuta. Forza Banana!