Stará garda vs. Litrpůl FC 5:5
Tlakové galoše vs. Limita 1:2
Banditi z Palmovky vs. Domácí potřeby A 1:3
10 Banánůůůůůůů

Banana Chiquíta - PAVAPA Motl 10 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Gabriela Soukalová

Konečně!!! Konečně jsem mohla vidět zápas Banany Chiquity a konečně Chiquita vyhrála a ještě soupeři nasázela deset banánů. I když ruku na srdce, kdybych střílela v biatlonu jako Chiquita v zápase, asi bych si pár trestnejch kol dala.

Těsně před zápasem Chiquita tradičně řešila svou sestavu. Petr hlásil problémy se zády, ale nakonec nastoupil, protože reálně hrozilo, že by žlutí neměli nikoho na střídání. První gól zápasu vstřelil Tomáš, ze své oblíbené pozice, kdy dostal do vápna ideální přihrávku a nedal brankářovi šanci. Chiquita se uklidnila a svého soupeře přehrávala a hlavně střílela góly. Do zálohy se postavil netradičně Honza, který tak chvílemi byl třetím obráncem i útočníkem. Ani nevím, kolik gólů Chiquita v prvním poločase vstřelila. Každopádně soupeř se neprosadil.

Druhý poločas začal neuvěřitelnou kombinací Tomáše s Petrem, kteří se ihned po úvodním hvizdu rozhodli projít obranou a jejich procházka mezi hráči soupeře kupodivu skončila gólem. Paradoxně čím víc chyb hráči Chiquity dělali, ať už šlo o špatné přihrávky nebo kličky, tím víc navyšovali své skóre. Tomáš dotáhl 3. hatrick své kariéry. Asi nejlépe hru Chiquity charakterizoval Vatův gól, který napřáhl z dobrých patnácti metrů, míč evidentně směřoval nad bránu, ale nepřesný zásah gólmana změnil trajektorii střely a míč pohodlně zaplul do sítě jakoby byl přitahován magnetem.

Soupeř si v zápase vytvořil několik příležitostí. Jediný gól zápasu si připsal pět minut před koncem, když využil komické nedorozumění obránců Chiquity.

Doufám, že jsem klukům přinesla potřebné štěstíčko, které se jich teď bude držet a tuhle sezónu se jich už nepustí. K tomu bude určitě zapotřebí, aby se tým scházel na zápasy ve větším počtu. Ať žije Banana!