Sedm Andělů 1.FC vs. Pražská Legie 2000 0:6
Atlantic vs. Kliďas FC 3:3
Banana Chiquíta vs. Kikina Bar 3:5
Bened VFK vs. GTL A 2:0
Když se slunci nedaří...

Banana Chiquita - Kikina Bar 5:3 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

HřebíkNa zasněženém terénu, který s kousky černé gumy připomínal ťahelné pole a za nepříznivého počasí, se těžko tančí brazilská samba. Hned v úvodu je třeba říct, že dnešní první porážka byla zcela zasloužená. Hráči Kikiny se prosadili především svou fotbalovostí. Jednoduché a přesné narážečky na Banány platili celý zápas.

Hlavní problém Banány byla dnes týmová nedisciplinovanost. A Tuhle vlastnost opravdu nemám rád! Po ztrátě míče nedokázala Chiquita vytvořit dostatečný tlak na balon a hlavně trestuhodně neobsazovala nabíhající hráče. Obrana dnes hořela ve všech směrech, teprve stažení Vojty ve druhém poločase přineslo trochu pořádku. Směrem dopředu trpěla hra Banany nepřesnými nahrávkami. Míč měl tentokrát větší skluz než obvykle. Poločas skončil nakonec 2:1

Hned na začátku druhé půle neproměnil Zelí velkou šanci a zdálo se, že Chiquíta zapne, ale obraz hry se bohužel vůbec nezměnil. Poslední dva góly Kikiny padly po mega-hrubkách v obraně Banánů. Škoda, že se za stavu 4:3 neprosadil z dobré šance Mlky, výsledek by vypadal jinak. Do příštích zápasů radím více klidu a diciplíny a tento zápas hodit za hlavu. Na závěr alespoň jedna pozitivní zpráva a tou je návrat Hynka po zdravotní pauze zpátky na hřiště.