GTL A vs. Pražská Legie 2000 3:1
Kikina Bar vs. Nikdo nikde 1:1
Kliďas FC vs. New Jersey Devils A 2:0
Pár vteřin od vítězství

Banana Chiquita - Alej FK A 1:1 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

HorváthZtratit vítězství v poslední minutě vinou odpískané panalty zcela určitě zamrzí každého hráče fotbalu. Na druhou stranu si možná dnešní zápas o takový výsledek říkal. Mnozí Banáni by takový výsledek před utkáním i brali: dva hráči hráli s chřipkou, jeden s nataženým svalem a další dva měli v nohách dřívější zápas. Tempem hry to bylo rozhodně zatím nejpomalejší utkání ve 4. lize.

Velmi opatrně až vlažně vstoupili do utkání oba týmy. V prvním poločase měla mírně navrch Alej, ale největší šanci jim zmařil špičkou kopačky brankář Banánů. I na druhé straně měli Banáni pár příležitostí, ale žádná z nich gólem bohužel neskončila. Když asi v polovině prvního poločasu utkání kvůli nevolnosti opustil obránce Andre, musela Chiquita stáhnout Mlkyho se Zelím střídavě do obrany. Ve hře obou týmů chyběla jiskra a rychlost při napadání i rozjíždění útoků. Kupodivu se hráči Aleje ve druhé polovině příliš netlačili do útoku, a tak přišel zasloužený trest v podobě vstřeleného gólu. Zápas by se rozhodl, kdyby Banáni alespoň jednou prostřelili velmi dobrého gólmana Aleje. Bohužel se tak nestalo a naopak v poslední minutě nastřelili ve skrumáži Filipovi ruku a rozhodčí pískal. Při penaltě se bohužel gólman moc nevyznamenal, a tak utkání skončilo remízou 1:1.

Všechny zároveň zvu na zítřejší derby se Slavií. Klokani vyhrají 3:0. Cítím to v kostech!!!