Sedm Andělů 1.FC vs. New Jersey Devils A 0:6
S.F.O.T. vs. GTL A 2:0
Alej FK A vs. Bened VFK 0:0
Atlantic vs. Banana Chiquíta 0:3
Třetí výhra Banany Chiquity

Banana Chiquita - Atlantic 3:0 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

ČechPo shlédnutí dnešního duelu již začínám chápat proč věhlasný brankář Mára Pavelka není v Banánech jedničkou. Tento týden bude nejspíš gólman Chiquity budit střelce Atlanticu ze spaní. Za celých 60 minut nenašli recept jak ho překonat a sami tři krát inkasovali. K čemu jim byl platný neustálý tlak a snaha vstřelit branku, když nakonec prohráli?

Banana Chiquita počítala rozhodně s více hráči než s pěti do pole. To se projevilo na začátku, kdy nechala Atlantic hrát a mnohem více se soustředila na proměňování smrtících breaků. Útočné trio Mlky, Zelí a Šindy se výborně doplňovalo. Útočníci dokázali podržet balón a vytvořit si šance, z kterých vzešly první dva góly. Za faul na pronikajícího Zelího měla přijít jasná červená karta, ale rozhodčí zůstali nesmyslně benevolentní, a tak první poločas skončil 2:0.

Ve druhé půlce Atlantic dále stereotypně narážel na obranu a gólmana Banany. Šindy bohužel fyzicky odešel, a tak se otupila i útočná snaha. Třetí gól vznikl po nepřesné střele Atlanticu. Gólman Banany vzal druhý míč, bleskurychle rozehrál na Mlkyho, který již neměl žádný problém. Třetí gól již Atlantic položil. Za připomenutí stojí i minela obránce Tomáše, který ze tří metrů nedokázal trefit prázdnou bránu. Jestli v tom nebude mít prsty přestávkový joint?