Nikdo nikde vs. Banana Chiquíta 8:1
Pražská Legie 2000 vs. Atlantic 3:0
S.F.O.T. vs. Alej FK A 4:2
Nepříjemná porážka radost nepokazí

Banana Chiquita - Nikdo Nikde 1:8 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Evandro Adauto da SilvaMyslím, že se dnes trochu projevila brazilská nátura týmu Banany Chiquity. S postupem v kapse si dnes dopoledne Banáni přišli zahrát fotbálek a téměř nic nenasvědčovalo tomu, že by se pokoušeli urvat pro sebe vítězství. Teprve ve druhém poločase, kdy hrozil opravdu potupný debakl, zařadili Banáni do svého repertoáru i trochu obranné zodpovědnosti.

Zápas začal mega hrubkou brankáře Banánů, kterému prošel míč pod kopačkou do sítě. Čtrnáct dní se připravoval na zápas v poli a nejspíš zklamání nad tím, že zůstalo u přání, se podepsalo pod jeho slabý výkon. Ani obranná dvojice Andre a Hynek příliš svého brankáře nepodržela. Není se co divit, když každý z nich vypil tolik piv, kolik dnes spadlo gólů. V útoku to již bylo o kapánek lepší, Vojtovi, Mlkymu a Zelímu se dařilo kombinovat a ve druhém poločase se postupně střídali v neproměňování jasných gólových šancí. Nechť je tento zápas výstrahou, že proti kvalitnímu soupeři je nutné hrát od začátku soustředěně.

Pevně věřím, že na jaře Chiquita roztančí na hřišti svou sambu a ve třetí lize se netratí. První sezóna ve čtvrté lize se náramně povedla. Tým dosáhl na druhé postupové místo a může celou zimu spřádat plány na třetí ligu. Postupové oslavy rozhodně nekončí. Už teď se všichni fanoušci Chiquity mohou těšit na Vánoční besídku v úterý 18.12. Ať žije Banana Chiquita!!!