New Jersey Devils A vs. Atlantic 1:10
Nikdo nikde vs. Alej FK A 4:1
Pražská Legie 2000 vs. S.F.O.T. 4:0
Chiquíta už zase válí !!!

Banana Chiquita - Kliďas 5:1 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

VítekVe chvíli, kdy Hlavoun na začátku utkání netrefil prázdnou bránu a následně jsme dostali gól, řekl jsem si, že bude lepší pozorovat našeho budoucího soupeře na druhém hřišti. Přesvědčen, že obrat s Kikinou je sci-fi z říše snů, otočil jsem se a sledoval duel Banánů s Kliďasem.

Zápas začal mírnou převahou Banánů z níž pramenila pohledná kombinace Zelího s Mlkym a hlavě mega-šance Viktora. Za stavu 0:0 zahrozil i Kliďas. Fanda paží vytáhl solidní střelu a po jednom závaru si mohli Banáni oddychnout, že neinkasovali. Banány uklidnil gólem až Mlky, který se do poločasu trefil ještě jednou a znovuzrozený střelec Šindy opět dokázal, že před prázdnou bránou je nelítostný zabiják.

Na začátku druhé půle Kliďas zapnul, ale chyběl mu důraz v koncovce. I přesto dokázal pokazit Banánům čisté konto, když po rohu nachytal obranu Chiquity trestuhodně nepřipravenou! Ta největší lahůdka měla ale teprve přijít! Mlky z poloviny hřiště rozehrál standardku na nabíhajícího Šindyho, který z první z voleje pověsil míč do šibenice. Lahůdka, kterou si v Benedu představujeme jako zlaté prasátko o vánočním půstu. Skóre mohlo být pro Chiquitu ještě hřejivější, kdyby se trefil Zelí z jedné ze svých třech šancích. Místo něj se hlavou trefil sváteční střelec Andre. Zápas byl natáčen a již se nemohu dočkat, až půjde do distubuce.