Pražská Legie 2000 vs. New Jersey Devils A 0:6
Alej FK A vs. Kikina Bar 4:2
Atlantic vs. GTL A 0:6
Banana Chiquíta vs. Bened VFK 5:2
Žlutý balet roztančil Bened

Banana Chiquita - Bened VFK 5:2 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

Čapek

Pravé hanspaulské derby začal lépe jeho favorit Banana Chiquita. Bened pln respektu se soustředil na obranu na své polovině a útočně se pořádně probral teprve za stavu 4:0. Do té doby, přes drobná okénka v obraně, na hřišti vládlo útočné duo Mlky - Vojta a tvrdá obrana Chiquity.

Při prvním gólu zaplesalo srdce každého příznivce Chiquity. Vojtova krásná nahrávka z otočky našla na vápně osamoceného Tomáše, který otevřel skóre. Tlak Banany přinesl do prvního poločasu ještě jednou své ovoce. Z levé strany se dvakrát utrhl Vojta, jednou dělovkou málem zatlačil gólmana Benedu i s míčem do brány a napodruhé se již trefil. Benedi si vytvořili v první půli asi dvě šance, které ale nadali a spíše je zaměstnávala útočná vozba hráčů ve žlutém.

Ve druhém poločase začal gólově řádit Mlky a připsal si na své konto dvě branky. Banana vědoma si své převahy začala většinu útoků překombinovávat a myslet víc na útok něž na obranu. Během pár minut vstřelil Bened dvě laciné branky, ale navíc již neměl čas. Odveta se Chiquitě povedla na jedničku, maximálně může litovat dvou obdržených gólů.

První polovina sezóny vyšla Banáně nečekaně výborně a s jedenácti body po šesti utkáních musí logicky myslet na postup. Uvidíme, jestli se najde soupeř, který Chiquitu ve 4. lize porazí.