Pražská Legie 2000 vs. Bened VFK 6:1
S.F.O.T. vs. Banana Chiquíta 3:4
Alej FK A vs. Atlantic 5:3
Skvělý vstup do 4. ligy

Banana Chiquita - Pražská Legie 2000 3:2 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 ]

HorváthKdybych se ve škole nevyhýbal hodinám dějepisu, možná bych dneska nemusel platit takovou pálku za tu zvednutou ruku. Prej hajlování? Vždyť já ani nevím, co to je. Nicméně v rámci programu nápravy mé pověsti, mě dnes klokan Příba vyslal na utkání Banany se S.F.O.T.

S rukama v kapsách jsem sledoval docela slušný zápas. První se trefil hlavou vysoký hráš S.F.O.T.u, takový náš Došek. Banáni se rozjížděli pomaleji, ale závěr poločasu jim patřil. Nejdříve si Zelí položil brankáře soupeře a obrat dokonal dvěma zásahy Mlky, který se opět rozjel ke svému koncertu. Dvorním nahravačem se v zápase stal Šindy. Do druhé půle vstoupil S.F.O.T. aktivně, často střílel, trefil dvakrát tyč, ale potom z rychlého protiútoku inkasoval. V té době měla Banana utkání pevně v rukou, jenže žádný break do otevřené obrany už gólem neskončil. Poté se převlékl do žlutého Carlos, jehož hlas prozrazoval bujaré nocování a rázem bylo postaráno o závěrečné drama. Sparťanští fanoušci on tour už ale nestihli vyrovnat, a tak si Banáni mohou gratulovat k druhé výhře ve 4. lize.

Nepotvrdili se ani zvěsti o agresivním pojetí hry hráčů S.F.O.T. Rozhodčí měli utkání pod kontrolou a na hřišti se hrál celou dobu slušný zápas. Chiquíta nakonec zasloženě vyhrála díky lepšímu zakončení a pohybu hráčů v útoku.