Tycho de Brahe FC A vs. Kapr tým 86 B 4:2
Mystique Dynamo CF vs. Noční dravci 0:6
Hustlaz Pimpz vs. Sokol Vysočany C 5:0
Kumpáni vs. Banana Chiquíta 2:7
Komentář soupeře

Kumpáni - Banana Chiquíta 2 : 7 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Rozhodčí

Komentář (Mišák): V sobotu 23.10. 2010 jsme jako lídr tabulky nastoupili proti Banánům, kteří měli pouze o bod méně a zároveň i o zápas méně. Po výkonu proti Nočním Dravcům, které jsme jednoznačně přejeli jsme se těšili, jak si smlsneme na dalším soupeři. Opak byl bohužel pravdou.
Víceméně jsme bojovali kromě výborné obrany soupeře i sami se sebou. I přes to, že jsme od začátku zápasu udávali a kontrolovali tempo zápasu, naše hra byla statická a chyběla finální myšlenka. To, co nás zdobilo v posledních zápasech jakoby bylo pryč a vůbec neexistovalo. Ale i tak se k nám obrátilo štěstí, když protivníkův gólman si položil míč na zem a Sochor 2 stál přesně tam, kde stát měl a míč se od jeho nohy odrazil do brány. Dříve jsme spíše takové góly dostávali my, každopádně vedli jsme 1:0 a všechno nám hrálo do karet. Banana evidentně vycítila, že v den naší vzájemné konfrontace nejsme extra nebezepečným týmem a začala si postupně víc a víc dovolovat. Hra se vyrovnala a soupeřův útočník chytře patičkou přelstil naší obranu i Fandu v bráně. Bohužel 1:1 ve 14.minutě. Do konce poločasu byl obrázek hry stejný, my jsme tlačili a drželi balón, soupeř naopak byl trpělivý a vyčkával zkušeně na naše chyby. Štěstí jsme si vybrali při prvním gólu, následně již úřadoval gólman a tak při šancích Máci, Johnnyho, Sochora anebo krásné střele Válce naší snahu zlikvidoval. Mišák ze samostatného průniku po pravé straně minul bránu o centimetry a tak po poločase byl stav 1:1.
Po nějakých třech minutách odpočinku jsme se vysápali na hřiště, soupeř však odporoval, že ještě není čas a na některých jedincích bylo vidět, že těžce oddechují, v tu chvíli jsem si říkal, že jestli tohle nevyhrajeme tak jsme banda kryplů. Začátek 2.poločasu jsme zařadili na trochu vyšší stupeň a okolo brány Banany to začalo lítat. Sice to zdaleka stále nemělo parametry našich minulých zápasů, ale alespoň se začalo něco dít, ovoce nám to přineslo již v 37.minutě, kdy se přesně k tyči trefil Máca. Absolutně vše nám hrálo do karet, podruhé jsme vedli v zápase, kdy se nám moc nedařilo, soupeř nás věkovým průměrem hodně převyšoval, fyzickou kondicí také extra neoplýval a na střídání měl pouze jednoho hráče… co víc bychom si mohli přát? Bohužel na 3:1 jsme nezvýšili i když šance měli jak Zéďa, Koudy nebo Máca. Pokud bychom dali třetí gól, tak si myslím, že bychom Bananu zlomili, jenže to se nestalo a místo toho následovalo 15 minut hrůzy. Ve 44.minutě z brejku soupeř vyrovnal (zřejmě nejlepší hráč Chiquity) a jen o dvě minuty později to rázem bylo 2:3 opět z brejku. Evidentně se trápící Kumpány tyto dva direkty doslova zničily, čtvrtý gól opět z brejku na 2:4 pro nás již znamenal K.O. Nic nám nevycházelo, byli jsme podráždění (hlavně opět Koudy) a pátý, šestý a sedmý gól jsme již prakticky nebránili a Banana si tak mohla s chutí zastřílet. Konečný výsledek 2:7 je neskutečně krutý.
Na druhou stranu je potřeba doufat, že nás to probere pro zbylá 4 kola a nechá nám to nohy na zemi. Při vší úctě k soupeři, Banana určitě nedosahovala kvalit Hustlaz Pimpz nebo Nočních dravců, ale na to se samozřejmě nehraje. Máca s Mišákem za sebou sice měli 90-ti minutový boj z dopoledne a bylo to na nich znát, ale tohle nemůžeme brát jako omluvu. Bylo nás víc a i kvalita měla být na naší straně. Jede se dál, čeká nás Výtržník a po smolné porážce s nimi 1:2 na podzim 2009 jim máme co vracet!

Zdroj: Kumpáni