Integrita Jinonice vs. Hustlaz Pimpz 3:6
Tycho de Brahe FC A vs. Mystique Dynamo CF 4:6
Inter Ohradní vs. Kumpáni 8:6
První kolo bez radosti

Banana Chiquíta - Démoni 1 : 2 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Michal Bílek

Nejdřív musím pogratulovat Zelímu, Mlkymu a Hynkovi k jejich svatbám, které proběhly v letní přestávce. Všechno nejlepší! Dokonce jsem slyšel, že si Zelí nechal na prsten vyrýt Forever Banana a počet svých gólů. Pokud je to pravda, pak kloubouk dolů. Ale vraťme se k fotbalu.

Myslel jsem, že utkání Chiquity mi přinese opět radost z fotbalu, kterou jsem v úterý totálně ztratil, ale stal se spíš pravý opak. Chiquita hrála podobně špatně jako naše reprezentace. První gól obdržela ze stejného prostoru jako my v Oloumoci. Chyběl zde důraz obránce a gólman si snad měl počínat ve vápně aktivněji. Na první gól, ještě bleskově odpověděl Šindy. Lehce se uvolnil kolem obránce a střelou ke vzdálenější tyči srovnal skóre. Od té chvíle měla Chiquita sice neustále převahu, ale jejímu tlaku chyběla přesnost a vyložené šance. Hráči se viditelně na hřišti hledali. Co se stalo s Bananou?

Proměňování šancí bude nejspíš i na podzim problémem. Návrat do žlutého dresu mohl Vata oslavit gólem, ale tváří tvář gólmanovi neuspěl. Ve druhém poločase ještě zazvonil Šindy na tyč, ale nedal a soupeř o několik minut později z dorážky zpečetil hubenou výhru 2:1

V rádiu jsme slyšel velkou kritiku Adnreho, který byl u obou inkasovaných gólů. Ruku na srdce, individuální chyby dnes zápas neprohrály. To kolektivní výkon musí jít nahoru!