Sokol Vysočany C vs. Mystique Dynamo CF 5:0
Výtržník HFC vs. Tycho de Brahe FC A 2:2
Kapr tým 86 B vs. Integrita Jinonice 2:0
Banana Chiquíta vs. Inter Ohradní 1:0
Šťastané vítězství

Banana Chiquíta - Inter Ohradní 1 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Josef Váňa

Po sedmé jsem vyhrál Velkou Pardubickou, a tak jsem se opovážill si vzít malou dovolenou. Opustil jsem svůj hřebčín v Bohuslavy a vyrazil do Prahy. Ale kam tam? Skoro všechno jsem v Praze už viděl. “Jdi na Bananu!” Řekl mi syn a měl pravdu. Všichni o nich mluví a přivítali mě s otevřenou náručí.
Důležitý zápas začal Inter s dobrým pohybem hráčů a hezkými nahrávkami za obranu. Ze své snahy vytěžil ale jen jednu střelu do tyče. Pak už Chiquita vzala do rukou otěže zápasu. Chiquita hrála velmi chytře a trpělivě z obrany a čekala na dobré příležitosti. Někdy útočníci dokázali svého soupeře přečíslit, ale bohužel nikdy nevyřešili tyto situace gólovým zakončením. Velké šance postupně neproměnili Vata se Šindym, a tak první poločas skončil bez gólů.

Druhá půle začala podobně, ale jen do 48 minuty. Byl jsem u vytržení sledovat Zelího jak pokračuje v úžasné sezóně dalším rozhodujícím momentem. Z levé strany dostal krásný pas do vápna a nechytatelnou střelou rozjásal všechny fanoušky Banany.
Potom přišlo peklo. Inter měl řadu šancí ke srovnání, ale obrana Chiquity byla dnes výborná a paní Fortuna stála na té správné straně. Osobně vím, jak je důležité být s ní za dobře. Inter střílel pouze do tyčí, a proto může Chiquita slavit velké vítězství.