Mystique Dynamo CF vs. Inter Ohradní 1:3
Hustlaz Pimpz vs. Tycho de Brahe FC A 7:1
Sokol Vysočany C vs. Integrita Jinonice 0:2
Noční dravci vs. Kapr tým 86 B 5:0
Banana Chiquíta vs. Výtržník HFC 6:1
Chodící fotbal na Mikulově

Banana Chiquíta - Výtržník HFC 6 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Radek Šírl

Po letech strávených v Rusku jsem se konečně vrátil domu. Jakmile jsem podepsal novou smlouvu v Boleslavy, musel jsem zajít na Banány. Ze svého působení v Bohemce si pamatuju na Mlkyho, ale ten dnes bohužel nehrál. I bez něj Chiquita nedala soupeři šanci a zaslouženě vyhrála 6:1.

Banana měla úžasný nástup do utkání. Po pěti minutách vedla 2:0 a měla ještě řadu další šancí. Potom tempo zápasu lehce opadlo. Chiquita velmi dobře kombinovala, hlavně obrana neměla téměř žádný velký problém s presinkem soupeře a mohla se soustředit na hledání okének v soupeřově obraně. Soupeř zahrozil pouze drobnými náznaky přečíslení, které ale nebyly moc nebezpečné.

Začátek druhého poločasu začal nešťastnou ztrátou míče před pokutovým územím a přišlo velmi laciné snížení. Naštěstí aktivní Šindy okamžitě zvyýšil na 3:1 a poté už zůstal na hřišti jediný tým. Od té chvíle Výtržníci připomínali pěší turisty na výletě do Prčic. Tomas, Honza, Šindy s chutí zvyšovali skóre zápasu na konečných 6:1. Škoda, že si Tomas nepřipsal hattrick, protože tohle byl přesně zápas, který mu sedl.

Věřím, že tohle pohodové vítězství Bananě pomůže a že se zase chytí a začne válet jako za starých dobrých časů, o který jsem v Rusku jen četl. Banana Forever!