Tycho de Brahe FC A vs. Sokol Vysočany C 3:1
Inter Ohradní vs. Hustlaz Pimpz 4:1
Kumpáni vs. Mystique Dynamo CF 6:2
Kapr tým 86 B vs. Banana Chiquíta 3:2
Kapři vypálili Chiquitě rybník

Kapr tým 86 B - Banana Chiquíta 3 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel Vrba

Už před sezónou pasovali někteří experti Chiquitu na kandidáta sestupu a jako hlavní důvod poukazovali na úzký kádr a víkendový čas zápasů, které Banánům PSMF furiantsky i přes protesty nakázal. Chiquita na sestup není, ale domnívám se, že právě malý kádr stál za sobotní porážku v dohrávce třetího kola.

Chiquita vstoupila do zápasu poměrně lehkovážně. Nedokázala se srovnat se hřištěm na Novoborské a často kazila i jednoduché přihrávky. Výsledkem bylo několik Kapřích super-šancí, ze kterých lae ještě nazapršelo. Kapři se prosadili teprve po jedné hlavičce, a když se ani na druhé straně neuchytila žádná šance, šlo se do kabin za stavu 1:0.

Ve druhém poločase se hráči Chiquity přeci jen vzchopili k lepšímu výkonu, který vedl dokonce k obratu, když dvě Mlkyho přihrávky využili Martin se Šindym. Kdyby v té chvíli Chiquita zvýšila z nějaké šance, byl by zápas možná dopadl jinak. Bohužel Šindy fyzicky odpadl a Chiquita se dostala pod tlak. Sedm minut před koncem si vybral slabší chvíli gólman Chiquity, který podběhl dlouhý míč a vítězství Kapři završili krásnou ránou pod břevno v poslední vteřině.

Ukázalo se, že v útoku je Chiquita bez Zelího poloviční. Co se týče obrany, věřme, že si vybrala svůj špatný den a hlavně, že příště bude někdo na střídaní.