Kumpáni vs. Sokol Vysočany C 3:3
Mystique Dynamo CF vs. Hustlaz Pimpz 3:5
Tycho de Brahe FC A vs. Banana Chiquíta 4:5
Devět gólů na prosluněném Tempu

Tycho de Brahe FC A - Banana Chiquíta 4 : 5 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Eva Vítečková

Během slavnostní ceremonie u prezidenta Václava Klause mi někdo řekl, že Chiquita hraje tuto sobotu zápas a já se během okamžiku rozhodla jít. Chiquita šokovala fotbalovou veřejnost odmítnutím ex-slávistického kouče Karla Jarolíma. Myslím, že kluci musej být v pohodě a Jarolím je stejně už vyhaslý kouč.

Chiquita měla na začátku zápasu převahu a někteří útočníci mohli vsítit úvodní gól, ale soupeř tenhle tlak přežil. Teprve Zelí vsítil z rohového kopu gól. Chiquita se lehce uspokojila a v poslední minutě přišel zákonitý trest z hlavy nejvyššího hráče na hřišti. Kluky jsem během přestávky povzbuzovala. Řekla jsem jim, že hrají lepší fotbal a myslím, že jim to pomohlo, protože soupeře po přestávce doslova smetli třemi rychlými góly. Zelí a Šindy se doslova proměnili v gólové stroje. První vstřelil hatrick a druhý dva góly.

Vůbec nerozumím tomu, proč začali kluci tak hloupě chybovat? Bolelo to vidět ten kolaps v obraně Banany Chiquity. Chiquita mohla klidně ztratit vyhraný zápas, kdyby neměla pohodlný třígólový náskok ze začátku druhé půle. Byla jsem neskutečně ráda, když rozhodčí ukončil zápas. Chiquita vyhrála 5:4.

Pokud si Šindy ostříhá vlasy, ráda Chiquitu uvidím někdy příště. Držím vám palce. Já jsem jen stříbrná holka, ale vy jste zlatí.