Kehar Club FC vs. Samson Bonella A 2:3
Vyzunk FM vs. Ruzyně 1995 AC 4:2
Křídla Ďáblic vs. Letná FC 1:3
Takhle hraje Banana!

Banana Chiquíta - Bronx KKK A 5 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miroslav Koubek

Hned po skončení zápasu jsem volal Františku Ciprovi, který minule nevybíravě kritizoval Bananu Chiquitu, a hned mu do telefonu říkám, pane trenére, to byl fotbal. Ty je sfoukli jako svíčku! Prostě Barcelona v Hanspaulce. Kombinační fotbal, střelba, pevná obrana i ten Šindy dal gól.

Krásné probuzení Chiquity začalo prvním vymodleným gólem v této sezóně. Zelí doslova dotlačil míč za brankovou čáru a odstartoval kombinační entusiasmus. Od té chvíle Banana diktovala soupeři svoji hru. Žádné nakopávané míče, ale postupné útoky do chybující obrany soupeře. Druhý gól byl fotbalovou básní, jejíž verše napsali všichni hráči ve žlutém a gólově ji podepsal znovu Zelí.

Jakmile Chiquita přečkala ve druhé půli alibistický tlak soupeře, začala v utkání jasně dominovat a rozhořela naplno ohňostroj brankových příležitostí. Trefil se i shooter Šindy. Krásnou hlavičkou do sítě Bronxu se prezentoval jeden ze dvou dirigentů Mlky. Druhý neúnavný dirigent Pepa zůstal bodově naprázdno, ač ho bylo plné hřiště. Obrana odehrála zápas znovu na jedničku ( v posledních třech utkáních inkasovala Chiquita pouze tři branky ) s jedinou vyjímkou v poslední minutě, kdy nechala svého brankáře na holičkách.

Včerejší zápas ukázal kudy vede cesta! Blahopřeji Chiquitě a přeju jí spoustu dalších úspěchů.