Ruzyně 1995 AC vs. Kehar Club FC 1:2
Samson Bonella A vs. Bratři v triku 2:0
Bronx KKK A vs. Autobazar Duo A 6:3
Bezgólová remíza

Sebranka FC A - Banana Chiquíta 0 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

František Cipro

Trvalo mi delší dobu než jsem shlédl nahrávku z posledního zápasu Banany Chiquity. Od přátel jsem zaslechl, že se Chiquitě delší dobu nedaří. Kvalitu utkání poznamenal vytrvalý déšť, a tak nemohu z tohoto zápasu usuzovat, jestli je Chiquita opravdu v útlumu nebo zda hraje to, na co aktuálně má.

První poločas probíhal pod taktovkou Banany. Ač byla hra často kouskovaná nepřesnostmi na obou stranách, za nimiž bych hledal především mokrý povrch, byla to Chiquita, která se více tlačila před soupeřovu bránu. Asi největší šanci ke skórování měl Syky po dorážce Šindyho střely, ale poloprázdnou bránu z těžkého voleje o pár centimetrů minul. Líbil se mi Kuba, u kterého jsem čekal, že by mohl alespoň jednou v zápase utéct za obranu.

Ve druhém poločase převzala iniciativu naopak Sebranka. Všechny útoky vedla přes svého jediného útočníka. Naštěstí pro Chiquitu měl Andre svůj velký den a forwarda soupeře téměř k ničemu nepustil. Za to útok se absolutně vytratil, jako by mu chyběl nějaký vůdčí režisér. Bezgólová remíza tak spravedlivě rozdělila body mezi oba týmy.

Myslím, že Chiquitě v tuto chvíli chybí větší taktická vypělost a chuť po vítězství s důrazem na gólové příležistosti a jejich proměňování.