Vyzunk FM vs. Sebranka FC A 4:3
Křídla Ďáblic vs. Samson Bonella A 2:5
Letná FC vs. Ruzyně 1995 AC 1:2
Přestřelka na Pražačce

Banana Chiquíta - Ujde to 1980 SK 5 : 5 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Dagmar Damková

Když jsem zjistila, že budu rozhodovat nejdůležitější zápas první fotbalové ligy mezi Baníkem a Spartou, vůbec jsem netušila, že jako třešnička na dortu mi spadne do klína nabídka pískat zápas Banany Chiquity. Nerozmíšlela jsem se ani vteřinu a v pondělí jsem byla na Pražačce připravená.

Nikdy jsem nikomu nestranila, ale tentokrát jsem osudnou chybu udělala hned z kraje zápasu, když jsem kapitánovi Banany neudělila  žlutou kartu za hraní rukou mimo vápno. Respekt z žijící legendy mi zkrátka nedovolil fouknout do píšťalky. Začátek zápasu mohl navodit pocit, že Chiquita opět svého soupeře přejede. Po pár minutách se trefil Pepa. Poté ale Chiquita přestala absolutně hrát a vykoledovala si vyrovnávací branku, která šla jako téměř všechny góly na vrub brankáře. Jsou to jen lidi, řekla jsem si a začala pískat rovinu.

Druhý poločas nabídl kuriózní přestřelku. Chiquita prohrávala už 4:1, ale dokázala neuvěřitelným způsobem zápas vyrovnat na 4:4. Poté svého soupeře opět nechala o gól odskočit, aby znovu vyrovnala a nakonec měl Andre v posledních vteřinách na své hlavě výtězný gól, ale bohužel se do hlavičky správně nepoložil.

Sečtěno podtrženo, výbuch brankáře spolu se zbytečnými ztrátami na půli a následnou stínovou obranou, přežila Chiquita díky gólové nadílce ještě se ctí.