Banana Chiquíta vs. Samson Bonella A 0:2
Bratři v triku vs. Ruzyně 1995 AC 2:0
Kehar Club FC vs. Letná FC 5:4
Vyzunk FM vs. Křídla Ďáblic 1:3
Úplatky v Hanspaulce?

Banana Chiquíta - Samson Bonella A 0 : 2 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Obermajer

Tak jsem zase v průšvihu! Kapitán Samsonu mě požádal, abych předal Mlkymu tři tisíce korun, že mu je dluží a že už ho před zápasem neuvidí. Mlky o dluhu nic nevěděl, ale když mu kapitán Banany poradil, ať peníze vezme a koupí za ně svatební dort, uvědomil jsem si, že jsem předal obyčejnej úplatek. Už jsem byl u notáře. Svědomí mám čistý!

Scénář byl jasný. Mlky s gólmanem přijeli na zápas pozdě, kdy už Chiquita prohrávala 1:0. Nedivil bych se, kdyby čekali někde za rohem. Banana nastoupila dokonce se čtyřmi muži na střídání, o čemž si mohla minulou sezonu jen zdát. Bohužel bez gólu přišlo snažení všech hráčů vniveč. Velké šance postupně o tyče spalovali Zelí, Hynek a ve druhém poločase Pepa.  Zarputilá obrana Samsonu nepřála kombinacím Chiquity, která odpovídala prvnímu jarnímu zápasu, narážím na občasné nepřesnosti a pomalou rozehrávku. Fyzická kondice hráčů se mi zdála v pořádku. Druhý gól Samsonu padl v poslední minutě z rychlého brejku a pečetil konečný výsledek 0:2.

Snad bude příští zápas čistý a většina týmu nebude muset bojovat proti úplatkářské páce. Nálada v týmu je bojovná, a když ji tento zápas nezlomí, může se vše v dobré obrátit. Já se jdu učit Kapří odpovědi na detektor lži, abych se mohl dívat lidem a novinářům zpříma do očí.