Sebranka FC A vs. Křídla Ďáblic 0:3
Bronx KKK A vs. Vyzunk FM 2:4
Autobazar Duo A vs. Kehar Club FC 5:5
Bezchybná jízda za vítězstvím

Banana Chiquíta - Bratři v triku 5 : 0 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

František Komňacký

Tým si musí poradit i bez svých hvězd, nejlépe dobře zvolenou taktikou a týmovým výkonem. Obě ingredience rozhodně Banana chiquita v pondělním zápase nepostrádala, i když se musela obejít bez dvou nejvýraznějších postav minulých zápasů. Utkání zvládla na jedničku s hvězdičkou, nebojím se říci, že šlo o profesorský výkon v jinošských letech.

Chiquita hrála opravdu výborně. Především se jí podařilo vytvořit kompaktní tým. Téměř všechny akce rozehrávala obrana a útočníci tentokrát nečekali kilometry daleko na dlouhý pas. Také se vyvarovala zbytečných ztrát míče na půlce, které ji v minulém zápase stály vítězství. První gól vybojoval pro Kubu Šindy, když presinkem obral soupeře o balon a naservíroval před bránu milimetrovou přihrávku. I druhý gól dal opět muž zápasu Kuba, po tvrdém souboji přesprintoval obránce a střelou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci. Horké minuty zažívala obrana Chiquity především ve chvíli, kdy na pár minut odstoupil Andre. To začali hráčům kvapem ubývat síly.

Ve druhém poločase Chiquitě vyšly některé brejkové situace, Kuba završil hattrick a trefili se i Zelí se Šindym. Bratři v triku toho moc neukázali, z ojedinělých šancí si čestný úspěch nepřipsali, a tak je mohlo těšit jen to, že si zahráli s Bananou Chiquitou.