Plameňáci 1.FC vs. Gee Gee Olive 3:9
FC Rohožník United B vs. Bohemia Chips TJ A 1:7
Stars Beer vs. Šachťor Praha CF 5:3
Spartakus pokořen

Spartakus FC - Banana Chiquíta 1 : 6 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaVítězství! Zima a sníh nás přivítali v pravé poledne na Pankráci, kde jsme se sešli přesně v pěti hráčích do pole. Přesto tato zdánlivá nevýhoda nebyla znát. Od začátku jsme hráli svoji trpělivou, kombinační hru, se kterou jsme po zásluze slavili vítězství 6:1. V prvním poločase nám nejdříve rozhodčí upřel regulérní gól a pokutový kop. Poté se však po přihrávkách Šindyho prosadil Ondřej a nádhernou střelou z voleje Zelí. Po poločase vykřesal soupeř naději snížením na 3:1, jenže pak se více než fotbalu věnoval kritizováním rozhodčího. Za držení za dres dostal hráč Spartaku žlutou kartu, což hráči na hřišti psychicky neunesli a zasypali rozhodčího nadávkami. Ten jen chladnokrevně odvětil, že jsou zoufalí a od začátku horším týmem. Psychicky položeného soupeře jsme ještě třikrát ztrestali, Ondra vystřílel hattrick a brankář si připsal první asistenci. 6. liga pomalu a jistě klepe na dveře:)