Kapr Tým 86 B vs. Vozovna Hloubětín B 2:4
Květák vs. Bohemia Chips TJ A 8:2
FC Rohožník United B vs. Šachťor Praha CF 4:0
Spartakus FC vs. Stars Beer 2:3
Studená sprcha plameňáků

Plameňáci 1.FC - Banana Chiquíta 1 : 5 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaVítězství! "Jestli si myslíš, že tady každýho uděláš, tak to ne. Uděláš tři a deš dolu!" I taková hláška orámovala naše sedmé utkání v němž jsme splnili povinnost a vyhráli nad papírově slabším soupeřem 5:1. Hned od začátku jsme začali aktivně a Plameňáky zatlačili před jejich bránu. Z úvodního tlaku jsme vytěžili náš první gól. Poté zahrozil i soupeř, když jeho dělovka skončila na pohotové rukavici připraveného gólmana. Před koncem poločasu nás uklidnil Ondřej nechytatelným bodlem do šibenice. Druhý poločas byl již v naší režii. Rychle jsme zvýšili na 4:0 a zápas se dohrával v duchu dalších neproměněných šancí. Plameňáci našli jen jednu skulinku v naší obraně. V závěru zápasu skóre zaokrouhlil André pohodlnou dorážkou proti ležícímu gólmanovi. Zápas tak skončil spravedlivou výhrou 5:1. Postupový sen žije. Forever Banana!