Vozovna Hloubětín B vs. FC Rohožník United B 3:1
Stars Beer vs. Květák 3:3
Šachťor Praha CF vs. Kodymka FC 5:0
Bohemia Chips TJ A vs. Gee Gee Olive 0:2
Oslava fotbalu na Pankráci :-)

Banana Chiquíta - Kapr Tým 86 B 8 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaVítězství! Opět jsme dokázali, že na Pankráci se nám daří. V nádherném fotbalovém počasí jsme se sešli v ideální sestavě, útočníci stříleli góly a obrana přesnou a tvrdou hrou nedala soupeřovi šanci. V týmu jsme poprvé v sezóně přivítali Vojtu a na přesnosti a klidu naší hry to bylo hned znát. V prvním poločase se zdála být hra vyrovnaná, i když více gólových šancí bylo na naší straně. Druhý poločas, do kterého jsme vstoupili za stavu 2:0, se už odehrál pouze v naší režii. Nevíce gólů vstřelil Peťa, ač se na svůj hattrick příliš nenadřel. Ještě dvakrát se trefil Vojta se Zelím a jednou Ondra. Ani ve čtvrtém zápase nebylo gólmanovi dopřáno čisté konto. V poslední minutě přišel nejdříve vlastní gól Andreho a poté brankář podcenil skákající střelu. Sečteno a podtrženo, můžeme slavit zasloužené vítězství a radovat se ze dvou bodů do tabulky:)