Vozovna Hloubětín B vs. Šachťor Praha CF 5:1
Gee Gee Olive vs. FC Rohožník United B 5:3
Kapr Tým 86 B vs. Plameňáci 1.FC 4:1
Kodymka FC vs. Květák 2:3
Postup!!! (i přes slabý výkon)

Banana Chiquíta - Stars Beer 3 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaVítězství! Snad všichni svatí v sobotu stáli při našem postupu do 6. ligy. Na Pražačce jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů a prohrávali jsme už 2:0. Přesto jsme gólem v poslední minutě zápas vyhráli a mohli tak otevřít šampaňské. První inkasovaný gól jsme soupeři naservírovali takřka na zlatém podnose. Brankář výkopem trefil obránce a s odraženým balónem neměl už útočník problémy. Krátce nato přišla další komplikace, když Andre tečoval střelu, která pohodlně zaplula do naší sítě. To už Vojta nevydržel, sundal šusťákovou bundu s rukavicemi a začal režírovat naši útočnou snahu. Do poločasu sám snížil střelou z takřka nulového úhlu a dalšími dvěmi asistencemi se výrazně podílel na našem vítězství. Je nutné podotknout, že i soupeř měl ve druhé půli několik jasných gólových příležitostí. Naštěstí se ani jednou neprosadil, a tak můžeme slavit! Postupujeme!