Banana Chiquíta vs. Koberce Trend ARG 3:4
BongoBongo AC vs. Hodkovičky United FC 1:6
Dvorce SK MPI vs. Stará dáma -:-
Vo fous

Banana Chiquíta - Koberce Trend ARG 3 : 4 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Bob a Bobek

Ještě, že jsme ten Meteór našli, Bobe. Já už mysel, že přijdeme pozdě. Čekal jsem, že tu bude po tom meteoru nějaká díra a vono nic.

Jak bys chtěl hrát fotbal v díře, Bobku?

Máš pravdu, Bobe. Ale stejně ti řeknu, že dneska jsem už věřil, že konečně vyhrajeme. Ten novej plejer od Káji, to byl Jarda Jágr v kopačkách, velkej silnej, ty jeho kličky, střela, každýho si povodil, pojď sem kam jdeš...

Kam bych chodil, Bobku?

Ale co blbneš, Bobe. S Kájou jim to šlapalo. Byli všude, jezdili nahoru a dolu, těch šancí, co jsme tam měli.

No jo Bobku, ale když hned na začátku dostaneme fíka, co dostaneme!, mi ho tomu soupeřovi dáme na zlatým podnose včetně mašle jako dáreček k narozeninám.

Bobe, já mám pocit, že to má snad každej narozeniny, kdo proti nám hraje. Neměli bychom bejt tak hodný. Už to chvíli dokonce vypadalo, že první polovinu uhrajeme 1:1. Škoda, že brankář nevyběhl proti tomu nakopnutýmu míči.

Pecka je to a díra k tomu. To říkám pořád. Škoda, že jsme neměli víc štěstíčka. Těch šancí a střel ve druhý půli. Drželi jsme krok, vyrovnali jsme.

Asi na dvacet sekund, Bobe.

Sekundy nebo minuty, to máš jedno. Důležitý jsou góly. Hráli chytře, pokaždý nás roztáhli a křižnou nahrávkou stříleli do prázdný branky. Ne že bysme nemohli vyrovnat nebo vyhrát, jak jsme si tam v závěru položili brankáře.

Já už jsem zvedal uši nahoru.

Já taky, Bobku. Nějak mu to sjelo Jardovi, a pak už to nikdo nepropálil. Budeme jim muset pomoct. Nějak je popostrčit k tomu prvnímu bodu, dřív než spadnou.

Jak Bobe?

Už to mám napsaný. Nový tréninkový plán, nová škola taktiky, stoprocentní docházka a únos brankáře.

Teda ty seš hlava. Myslíš, že jim to fakt pomůže?