Don Giovanni vs. RAF Jinonice 4:0
GoHosp PK vs. Orgasmico L.S.D. 6:1
J.R.Club A vs. Pirelli 6:2
Komentář soupeře

Banana Chiquíta - S.F.O.T. 3 : 4 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Rozhodčí

S.F.O.T. prolomil letité prokletí v podobě pravidelné porážky v prvním kole

Včerejší utkání v deštěm zkrápěné Hostivaři začalo pro S.F.O.T. nečekaně dobře. Ještě hodinu před utkáním jsem na svazu podepsal novou posilu - Honzu Richtera, který se uvedl dvěma brankami v síti soupeře a jasně ukázal, že bude do útoku S.F.O.T.u platnou posilou. Do utkání jsme vstoupili lépe než soupeř a po brance Bambuse a Honzi jsme v 9. minutě vedli již o dvě branky a nic nenasvědčovalo tomu, že zažijeme nervák až do poslední minuty. Bohužel Venda neměl svůj den a mokrý povrh mu dělal problémy. To byl hlavní důvod proč poločas skončil nerozhodně 3:3, kdy domácí vsítili dvakrát střelou z poloviny hřiště. Naší třetí branku vstíli Honza, kdy si povodil celou obranu domácích a střelou o tyč nedal gólmanovi šanci. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení na 2-1-2 a ze začátku to na soupeře platilo. Dostávali jsme se do šancí, ale tyto jsme nevyužili. V 50. minutě se po rohovém kopu hlavou prosadil Míla a bylo rozhodnuto 4:3. Závěrečný tlak soupeře jsme přežili a můžeme se radovat z plného bodového zisku.

Zdroj: S.F.O.T.