GoHosp PK vs. Rachot 8:2
J.R.Club A vs. RAF Jinonice 5:1
Pirelli vs. Orgasmico L.S.D. 4:1
Pět banánů na Pražačce

Banana Chiquíta - Vyzunk FM 5 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Vlaďka Erbová

Blbá Příbram! Tomáš chtěl hrát za Chiquitu, Příbram mu byla ukradená, ale jediný Starka mu slíbil, že ho v pondělí uvolní do Chiquity a pak na poslední chvíli couvnul. Když jsem Tomášovi řekla, že náš syn bude jednou hrát za Banány, rozplakal se dojetím.

V pondělí jsme viděli s Tomášem zajímavej zápas. Vyzunk využil chaos po přímém kopu a šel  brzy do vedení. Chiquita si největší šance vypracovala především z rychlých brejků. Viky i Karel byli blízko gólu, ale gólman hostů zůstal v prvním poločase nepřekonaný.

Po přestávce narůstal tlak Banany, ale ta se dlouho ne a ne prosadit. Tou dobu Tomáš proklínal Starku, protože jinak by mohl klukům pomoct na hřišti. Už jsem přestávala věřit, že se kluci vzchopí. Teprve deset minut před koncem se prosadil Viky. Potom se pohádal Karel s nějakým hráčem a já musela Tomáše držet, aby se do toho nepřidal. Krátce potom začala Chiquita střílet jeden gól za druhým, postupně se prosadili Zelí, Šindy a Karel.

Chtěla bych říct, že miluju všechny Banány! Teda ty co fandí Klokanům, Slavii nebo Žižkovu miluju míň. Škoda, že jsem nemohla jít do šatny klukům poblahopřát k vítězství. Za pět banánů by si to zasloužili, ale to by mě Tomáš zabil. Tak někdy jindy.