RAF Jinonice vs. GoHosp PK 1:6
Rachot vs. Don Giovanni 2:3
S.F.O.T. vs. Bronx KKK A 3:0
Slavná Banána vyhrála!!!

1.FC Žižkov - Banana Chiquíta 0 : 6 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Pavel Nedvěd

Konečně slavná Banána zabrala a jednoznačné vítězství je odměnou pro všechny její věrné fanoušky. Hráči, kteří přišli, vložili do hry srdíčko. Ani nebudu povídat, jak mě svrběly nohy, protože dnes to byl přesně styl hry, který by mi vyhovoval, nahoru dolu s kombinacemi.

První šanci, největší a poslední, si soupeř připravil už v první minutě, kdy dlouhým odkopem od své brány orazítkoval břevno Banany. Chiquita dokázala celý zápas odebírat soupeři odražené balóny a poté se snažila kombinací po zemi dostat do zakončení. První gól však vybojoval důrazem Zelí, když vystihl rozehrávku brankáře.

Před vstupem do druhé půle musel tým psychicky podržet Karla, který ne a ne trefit prázdnou bránu. Důvěru Karel splatil dvěma góly, stejný počet gólů vsítil i Viky se Zelím. Kluci konečně víc kombinovali než hráli na sebe a to se odrazilo ve všech herních situacích. Soupeř pomalu fyzicky odcházel a čím více riskoval směrem dopředu, tím víc rostlo skóre Banány. Hru obrany dirigovali především Andre se Sikym. Když už se soupeř dostal do náznaku šance, přišel povedený skluz nebo vypíchnutí balónu a bylo po všem.

Jen tak dál! Tohle je ta správná cesta, které se musí Chiquita držet. Doufám, že jí znova naroostou křídla a se sebevědomím zválcuje další soupeře.