GoHosp PK vs. Orgasmico L.S.D. 6:1
J.R.Club A vs. Pirelli 6:2
YouTube Video
První zápas bez bodu

Banana Chiquíta - S.F.O.T. 3 : 4 [ Kolo: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Jan Rezek

Západ slunce nad hřištěm těsně před utkáním vypadal jako povedené choreo tisícovky fanoušků Banany Chiquity. Nicméně pokud dlouhodobě něco hoří, pak jsou to výkony Banany na hřišti. Už si ani nepamatuju, kdy mi kluci napsali, že vyhráli. No ne že bych já jim posílal z repre něco jinýho.

Déšť před zápasem určitě ovlivnil hrací plochu. Každá dobrá střela po zemi slibovala nadělit brankářům hromadu práce. Začátek zápasu nevyšel ani jednomu týmu. Banana Chiquita zaplatila dva krát za svůj nedůraz před brankou dvěma jednoduchými góly. Na druhé straně zaskočil brankáře dalekonosným pokusem Šindy a poté nezaváhal tváří tvář gólmanovi Andre. Do poločasu padl ještě jeden gól na obou stranách.

Ve druhém poločase se brankové kolotoče zastavily a utkání čím dál víc připomínalo klasický remízový pouťák. Bohužel se ke konci zápasu soupeř prosadil z rohového kopu a z následného náporu Chiquity už gól nepadl, ač některé šance přímo řvaly po gólu. V posledním střídání jsem Vitkorovi poradil, jak spadnout ve vápně, ale Viky spadnul před vápnem a z následné standardky gól nepadl.

Chiquita musí přidat v obraně na preciznosti a v útoku proměňovat jasné šance. To jsou rozhodující parametry, které dělí zrno od plev.