1.FC Žižkov vs. Orgasmico L.S.D. 1:9
Bronx KKK A vs. J.R.Club A 2:2
Don Giovanni vs. GoHosp PK 3:5
Kanonáda na Hrabákově

Banana Chiquíta - Pirelli 9 : 3 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Petra Kvitová

Musím říct, že na vítězství ve Fed cupu jsme se s holkama nadřely o kapánek víc, než Banáni proti Pirelli. Návštěva utkání Chiquity byla neodmyslitelnou součástí našich dlouhých oslav, kterou jsem si téměř vydupala.

Hned na začátku utkání se po školácké chybě obrany prosadil Petr. Ještě nedávno si ho s dlouhými vlasy občas se mnou lidé pletli. Teď běhá bez hřívy a vypadá, že se konečně chytil. Chiquita pokračovala dál aktivně a svižnou kombinací po zemi se snažila soupeře rozebírat. Někdy sice rozebrala téměř sama sebe, ale postupně začaly přibívat i góly.

Ve druhém poločase se o větší pozornost přihlásil Mlky. Výsledkem jeho profesorské hry byly tři góly a dvě nahrávky. Zvlášť v posledních pěti minutách se s góly roztrhl pytel a asistent rozhodčího je nestačil ani zapisovat. Hrálo se nahoru dolů, útok střídal útok jako na tenisových dvorcích slavného All England Clubu. Smolařem utkání byl možná Vata, který si nepřipsal ani jeden kanadský bod a Karel mu chtěl naopak nějaký odečíst za jeho hrubku, po které Banana inkasovala třetí gól.

Chiquita předvedla super týmový výkon. Je vidět, že se ustálila sestava, mančaft ví, co chce hrát a drží se toho celý zápas. Držím vám palce a doufám, že vás uvidím někdy na svém zápase.