Bronx KKK A vs. Orgasmico L.S.D. 1:2
Don Giovanni vs. Pirelli 6:3
GoHosp PK vs. J.R.Club A 3:1
Zákusek se sedmi dortíky

Banana Chiquíta - RAF Jinonice 7 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miroslav Pelta

Já jim dám, že Radek Drulák nemá čůráka! I když, kdo ví? Ale bývalému reprezentantovi bychom měli věřit, že ho má, a proto je pokuta zcela na místě. Dlouho jsem se takhle nerozčílil a musel jsem se jít uklidnit na zápas slavné Chiquity.

Tým Jinonic od první chvíle působil trochu splašeně a brzy bylo zřejmé, kdo bude v zápase kombinovat a kdo bude míče těžce získávat po chybách soupeře. V první velké šanci se objevil Zelí, ale naložil s ní hodně trestuhodně. První gól vstřelil z rohu hlavou orel Mlky, který se překrásně zavěsil do vzduchu. Poté soupeř z protiútoku srovnal krok, ale byl to více méně jen výkřik do tmy, protože poločas skončil 3:1.

Druhá půle přinesla ještě jednonačnější průběh. Rozestřílel se Zelí, který si připsal dvacátou branku v letošní sezóně. Kloubouček dolů. Soupeřům začaly pracovat nervy a výsledkem byly dvě žluté karty pro Jinonice, ale ani ty neodradily Chiquitu od tréninkového tempa a nácviků zakončení. Skóre se zastavilo na sedmi brankách a pokud se nemýlím, stačí ještě jedna k padesátce.

Chiquitě přeju spoustu úspěchů a ještě nějaké góly v posledním zápase letošního podzimu. PS: Všiml jsem si, že nemáte žádného funkcionáře. Nechcete toho Šmicra?