STS Chvojkovice - Brod vs. Pivní pohoda AC 0:2
Delivery FC vs. Pirelli 10:1
Don Giovanni vs. Nikdo nikde 0:7
Legends are back vs. Medicína 3:1
Skandální krádež jednoho bodu!

Banana Chiquíta - Stará garda 1 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

David Rath

Díky mým právníkům jsem se dozvěděl, co všechno se dělo na zápase Banany Chiquity. Nejdříve banda zlodějů ukradla Banáně jejich dresy, aby nemohla nastoupit v jednotných barvách, a poté někdo během minuty změní na webu PSMF pravidla o hraní s lisovkami na hřišti ve Štěrboholech. Tomu říkám mafie!!!

Chiquita se samozřejmě nemohla soustředit na začátek zápasu a velmi brzy inkasovala. Za přetažený autem vyskočil nejvyšší hráč na hřišti a nahrál na gól. (Nevím, zda mají tak vysocí hráči mít povolení hrát v Hanspaulské lize. Ať si založí vlastní soutěž nebo jdou hrát basketbal.) Chvíli na to Stará Garda trefila břevno, ale naštěstí gól nevstřelila. Banana pomalu vyrovnávala hru a výsledkem byl šťastný vyrovnávací gól minutu před koncem prvního poločasu.Po taktické poradě Vaty s Pepou vstoupila Chiquita mnohem odvážněji do 2. půle a prakticky převzala iniciativu. Fanoušci viděli několik brejků, spoustu rohů a velkou Šindyho šanci. Nic z toho však se skórem nepohnulo, a když ani Výborný Marek v brance Banany neinkasoval, museli se všichni smířit s remízou.Nicméně já jsem přesvědčený, že Banana měla vyhrát a že došlo ke krádeži za bílého dne. Stejně jako budu bojovat za svá práva, budu bojovat i za Chiquitu. Viva Banana!