Legends are back vs. STS Chvojkovice - Brod 0:4
Pirelli vs. Banana Chiquíta 0:6
Stará garda vs. Merck stars 2:1
Tatran válec vs. Pivní pohoda AC 2:2
Shot-out s Pirelli

Pirelli - Banana Chiquíta 0 : 6 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Vata

Nečekaná posila přímo z kolébky evropského fotbalu vnesla do herního projevu Banany typický anglický důraz. I díky tomu se zrodilo sedmé vítězství v sezóně.

Ačkoli se Pirelli potácí na chvostu tabulky a sami hráči jsou již smířeni s pádem do šesté ligy, rozhodně nelze hovořit o snadném a odevzdaném soupeři. O tom svědčí vývoj skóre. Žlutí bušili na zavřené dveře soupeřovy svatyně celý první poločas, ale teprve na začátku druhé půle našel správný klíč Zelí, po pěkné křížné přihrávce se octil sám před brankářem a zkušeně zakončil. Soupeř se však nevzdal, nadále hrál svoji hru a čekal na příležitost. Posila z ostrovního království Syky už v první půli lehce přibrousil v osobních soubojích, po změně stran pak asistoval u zranění zřejmě nejfotbalovějšího hráče soupeře, čímž se Pirelli dostali do početního oslabení. Dlužno dodat, že se ze Sykyho strany s největší pravděpodbností nejednalo o faul. Aktivním napadáním dostal hráče soupeře pod tlak, ten potom v souboji špatně došlápl a utkání pro něj předčasně zkončilo. Oslabenému soupeři nasázela Banána ještě pět branek, Pepa zaznamenal hattrick a dohání v tabulce střelců kanonýry Pivní pohody a Staré gardy. Právě tito soupeři z čela tabulky nás čekají v následujících utkáních.