STS Chvojkovice - Brod vs. Tatran válec 4:4
Banana Chiquíta vs. Nikdo nikde 4:1
Delivery FC vs. Medicína 7:2
Don Giovanni vs. Legends are back 0:1
Výhra s Nikdo Nikde

Banana Chiquíta - Nikdo nikde 4 : 1 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Vata

Manchester United zůstává nejhodnotnějším klubem, na druhé místo se posunul poražený finalista Ligy mistrů Bayern Mnichov, kluby ze Španělska a Itálie naopak zažívají propad. V Evropském rybníčku se však letos objevila další štika světové úrovně. Nejenže si Banana stále drží neporazitelnost ve své domácí soutěži, a tak základna věrných fanoušků dále sní svůj sen o vytouženém postupu mezi nejlepší z lepších

Tým Nikdo nikde se po prvním náporu žlutých a inkasované brance, kterou parádně otevřel skóre Viktor, celkem rychle otřepal, zbavil nezdravého respektu k tabulkově lepšímu soupeři a rychlým přechodem přes střed hřiště několikrát nepříjemně zahrozil. Vyvolal tak zmatek, ze kterého vytěžil vyrovnávací branku. Do konce první půle se Banana hledala a ani v první polovině půle druhé nepůsobila přesvědčivým dojmem.

Zlomové dvě branky Pepy z trestného kopu a a následně ze hry ale nasměrovaly Bananu ke dvěma bodům. Pečlivá obrana podpořená vynikajícím výkonem brankáře zvrat nepřipustila a nakonec vysoké vítězství pojistil do prázdné brány Petr. Za zmínku jistě stojí i zkušenost navrátilců. Zejména Tomáš předvedl několik taktických zákroků, kdy ačkoli v neshodě s pravidly, přesto gentlemansky, nepustil soupeřovy štírky do zakončení.

Doufejme, že tým lety nasbírané zkušenosti přetaví v postup.