Chroustova Lokomotiva vs. UNI Lužiny 3:0
Modrý Balet vs. Black Angels 1.FC 4:1
Pradox 1.FC vs. Reds FC 3:0
Paradise 91 vs. FC Rohožník United A 0:6
Hanspaulská křivda !!!

Palbo 03 - Banana Chiquíta 3 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaNa první jarní prohře nás mrzí především způsob, jak k ní došlo. Zahodili jsme spoustu šancí, góly jsme dostávaly po našich hrubých chybách, ale ani to nebyl pravý důvod našeho neúspěchu. O vše podstatné se postaraly dlouhé ruce soupeřů a němý rozhodčí. Palbo nestíhalo od první minuty. Brzy jsme nastřelili dvě tyče a jedna akce následovala druhou. V té chvíli začali hráči Palba strkat a držet. Zvlášť v závěru zápasu jejich chvaty narostly do absurdních rozměrů. Rozhodčí měl od první minuty rozdávat za držení karty, ale jen alibisticky nechával nesmyslné výhody a soustředil se na pískání špatných vhazování. V tom jediném si byl totiž jistý. Zápasy s týmy jako je Palbo 03 špiní celou H. ligu a ubírají jí na přitažlivosti. Nezbývá než poděkovat rozhodčímu a hráčům Palba 03 za zkažené odpoledne. Dnešní utkání mělo ztěží nějakého vítěze a poraženým se stal především fotbal. Forever Banana Chiquita ! Fanda