JH vs. Modrý Balet 4:0
UNI Lužiny vs. FC Rohožník United A 2:1
Banana Chiquíta vs. Reds FC 2:2
Hola Hola Hola 5. liga volá !!!

Banana Chiquíta - Reds FC 2 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss Chiquita Děkujeme všem fanouškům a sličným fanynkám za podporu v hledišti! Nestává se často, aby přišli v takovém počtu a téměř všichni ve žlutém. Také se nestává často, abychom nechali soupeře hrát a spoléhali na brejky jako právě dnes. V parném vedru se naplno ukázala absence několika hráčů a malá fyzická kondice těch na hřišti. Kladné hodnocení dnes zaslouží především střelec 2 gólů Ondra a neúnavný motor ofenzivy Zelí. V prvním poločase Reds dva krát pohodlně vyšachovali chybující obranu. Naštěstí Ondra odpověděl nejdříve přesně umístěnou střelou k zadní tyči a poté si na začátku druhého poločasu nádherně naběhl na centr od brankáře a hlavou vyrovnal na konečný výsledek. V druhém poločase jsme stali více diváky než hráči. Naštěstí Fanda už za svá záda další gól nepustil, a když ve vyložené šanci neuspěl ani vyčerpaný Šindy, museli jsme být za remízu 2:2 rádi. Zároveň je jisté, že na 100% postupujeme do 5. ligy!!!Fanda