Banana Chiquíta vs. Black Angels 1.FC 6:2
UNI Lužiny vs. Palbo 03 1:4
Pradox 1.FC vs. JH 4:1
Paradise 91 vs. Modrý Balet 0:0
Generační souboj na Hagiboru

Banana Chiquíta - Black Angels 1.FC 6 : 2 [ Kolo:1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / ]

Miss ChiquitaVítězství! Na první dva body v 6. lize jsme nemuseli čekat dlouho a svižným tempem jsme si poradili s Black Angels, v jehož středu působí hned několik zkušených čtyřicátníků. Při pohledu na zápis zaujmou především čtyři Peťovy góly a dvě naše žluté karty. Gólmani obou mužstev se dnes nejspíš probouzeli ze zimního spánku, a tak o góly nebyla nouze. První se prosadil z úhlu po individuální akci Zelí. Angels ještě stihli efektní akcí vyrovnat, ale poté se ještě do poločasu trefil výstavní střelou Vojta a se štěstím Peťa. Tomu ostatně štěstí přálo i ve druhém poločasu:) V uvozovkách smolný zápas odehrál Vojta, který zvláště ke konci, kdy se zápas odehrával již v exibičním tempu, trefil několikrát tyč. Za zmínku stojí i velmi přísný metr rozhodčího směrem k našemu mužstvu!Fanda